Strona główna » Jak kupować

Producenci

Promocje

Nowości w sklepie

123456

Waluta

Kontakt

Jak kupować

1. Jak zrobić zakupy w naszym sklepie. 
Aby robić wygodne zakupy w naszym sklepie prosimy się zarejestrować. Każdy zarejestrowany klient posiada własne konto, może robić zakupy i przeglądać historię swoich zakupów. Aby założyć własne konto należy przejść do rejestracji konta (w zakładce "Załóż konto")
i wypełnić formularz. Po chwili mamy już własne konto i możemy robić zakupy klikając w znaczek umieszczony przy każdym produkcie
a oznaczony "Koszyk".
Po zakończeniu zakupów przechodzimy "do kasy", wybieramy sposób wysyłki, zaznaczamy dokument sprzedaży (paragon lub faktura). Sprawdzamy jeszcze raz wszystkie dane i jeżeli wszystko jest zgodne z naszym zamówieniem potwierdzamy zakup. Po każdorazowym zalogowaniu możemy sprawdzić historię zakupów w naszym sklepie.
UWAGA - do zamówienia na sumę powyżej 500,00 zł nie doliczamy kosztów przesyłki.
Zakupy można robić także bez rejestracji. Można także przesłać do nas zamówienie za pośrednictwem formularza kontaktowego (kontakt) lub na adres : sklep@swiatmodeli.com

2. Zakupy na raty.
Dowolne towary w naszym sklepie można kupować na raty.
Raty są bez odsetek.
Wysokość rat i terminy wpłat ustala sam kupujący.
O więcej informacji i szczegółów prosimy pytać.

Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu